Aynı Gün Kargo Adınıza Faturalı
MR485
ADET
₺179,90 KDV Dahil
₺224,90 KDV Dahil
Aynı Gün Kargo Adınıza Faturalı
MR485
ADET
₺179,90 KDV Dahil
₺224,90 KDV Dahil

Bebek Battaniye ve Müslin

Bebek Battaniye ve Müslin kategorisinde bebekler için cilt dostu ve vücut ısısını koruyacak yapıda birbirinden sevimli modelleri bulabilirsiniz. 

 

Bebek battaniye ve müslin örtü seçerken bebekler için cilt dostu, ideal hafiflikte, ideal kumaşta ve vücut ısısını koruyacak ürün seçilmelidir. Binlerce model ve marka arasından en doğru ürünü seçmek için araştırmaya başladıysanız size yardımcı olabilecek önerilerimizden faydalanabilirsiniz. Miniropa bebe battaniye modelleri bebeğinize hak ettiği konforu ve sıcaklığı vermeye hazır! 

Bebeklerin cilt yapısı yetişkinlere kıyasla fazlasıyla hassas ve narindir. Bu yüzden bebeklerin giysilerine gösterdiğiniz özeni battaniyesi için de göstermelisiniz. Cildine temas eden her ürün bebeğinize zarar vermeyecek, tahriş etmeyecek ve işlevini yerine getirecek yapıda olmalıdır. Bebek sağlığını göz önünde bulundurarak özenle ürettiğimiz kışlık bebek battaniyesi modellerini sizin için bir araya getirdik. 

Bebek Battaniye ve Müslin Örtü Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Bebeğiniz için sıcak ve huzurlu bir uyku sağlayacak battaniyeler için dikkat edilmesi gereken noktalar var. Bunların başında ürünün malzemesi geliyor. Giysi kadar olmasa da battaniyeler de bebeğinizin cildine temas eder. Özellikle bebeğinizin ağzına temas etme ihtimali olan her ürünün malzemesi önemlidir. Alerji yapmamalı ve cildini tahriş etmemelidir. Bu sebeple bebek battaniyesi organik ya da pamuklu kumaşa sahip olmalıdır. Malzeme ve kumaşın yanı sıra bebek battaniyelerinin hafif olması da önemlidir. Hafif ama sıcak tutan pamuklu kumaşa sahip ürünler idealdir. Bebeğinizi bunaltmayacak yapıda bu battaniyeler sayesinde sıcak ve huzurlu bir uyku deneyimi yaşayabilirler. Ayrıca bebekler için battaniye seçerken yumuşaklığına da dikkat etmelisiniz. Yumuşak ürünler bebeğinizin cildini rahatsız etmez. Bunun için ürünün doğru şekilde ve doğru ürünle yıkanması da gerekir. En son ve en önemli nokta battaniyenin ısı özelliğidir. Kış için tercih edeceğiniz bebek battaniyesi soğuk havada bebeğinizin vücut ısısını koruyacak özellikte olmalıdır. Sıcak tutan ve nefes alma özelliğiyle terletmeyecek kumaşta battaniyeler bebeğinizin hasta olmasını engelleyecek ve istediğiniz ısıyı sağlayacaktır.

Miniropa’nın özenle üretilen bebek battaniyesi ve bebek müslin örtü modelleri arasında birbirinden sevimli tasarımları ve farklı renk çeşitlerini bulabilirsiniz. Eğlenceli figürlerin yer aldığı bu battaniyeler bebeğinizin çok hoşuna gidecek! 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR