Bebek Uyku Tulumu

Bebek uyku tulumu modelleri, bebekler ilk aylarda günün büyük bir kısmında uyudukları için kurtarıcı parça olmaktadır. Bebek alışveriş listesinin olmazsa olmazı bebek uyku tulumları yazlık ve kışlık olmak üzere farklı renk, desen ve tasarımla Miniropa’da! 

Bebeğinizi kucağınıza aldığınız andan itibaren pek çok endişeniz olacaktır. Bunların başında da uyurken bebeğinizin üstünü açıp açmaması gelir. Bebeğiniz uyurken sizin de dinlenmeniz gerekir. Bu sebeple üzerini açıp açmadığını sürekli kontrol edemeyebilirsiniz ya da bu endişe yüzünden huzurla dinlenemeyebilirsiniz. Bebek uyku tulumları bu açıdan çok kullanışlıdır. Her aya ve yaşa uygun bebek uyku tulumu çeşitleri ile bebeğinizin uyurken üzerini açma problemini çözebilirsiniz. 

Bebek Uyku Tulumu Neden Önemli?

Geceleri ısının düşmesi, uyurken vücudun ısı kaybının düşmesi ve bebeklerin de henüz vücut ısı kontrol mekanizmalarının çok iyi gelişmemesi sebebiyle mutlaka uyku tulumu tercih etmelisiniz. Uyku tulumu kullandığınızda hem bebeğiniz daha rahat eder hem de üşüme sorunu kalmaz. Miniropa bebek uyku tulumu modelleri size huzurlu gecelerin garantisini verir!

Bebek tulumu seçerken bedenine dikkat etmelisiniz. Omuz ve ayaklardan sıkmamalı, bebeğinizi rahatsız etmemelidir. Ayrıca bebeğinizin bezini değiştirirken kolaylık sağlaması adına alttan çıtçıtlı ya da düğmeli olan modelleri tercih edebilirsiniz. Uyku tulumları da tıpkı diğer bebek giysileri gibi mevsime uygundur. Yazın ince kumaşlı bir tulum, kış mevsimi için polar ya da benzeri kumaştan üretilen üşütmeyen bir uyku tulumu olmalıdır.

Erkek Bebek Uyku Tulumu

Erkek bebek uyku tulumu modelleri mavi, yeşil, gri, lacivert renk tonları ve eğlenceli figürlerden oluşan tasarımlarıyla çok seviliyor! Miniropa erkek bebek tulum kategorisinden tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. 

Kız Bebek Uyku Tulumu

Kız bebek uyku tulumu modelleri patikli ve patiksiz, farklı renk ve desenlerle Miniropa’da. Bebeklerin uyku düzenini bozmayacak ve vücut ısısını koruyacak uyku tulumları ile annelerin içi çok rahat! Kız bebek uyku tulumu kategorimizden ürünleri inceleyebilirsiniz. 

Patikli ve Patiksiz Uyku Tulumları

 

Neredeyse 5 yaşına kadar çocuklar için kullanılabilen uyku tulumlarının patikli ve patiksiz modelleri bulunuyor. Patikli modeller yenidoğan bebekler için tercih edilirken patiksiz uyku tulumu olarak bilinen modeller de ilerleyen aylarda bebekler için tercih ediliyor. Patikli bebek uyku tulumları ilk aylarda kullanışlı olur ancak ilerleyen aylarda bebeğinizin hareketlerinin artması ve boyunun uzamasıyla patikli tulumu kullanamayabilirsiniz. Bu sebeple patiksiz bebek uyku tulumlarını da inceleyebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR