Kişiselleştirilebilir 

Nakış Rengini Sipariş Notuna Yazabilirsiniz

DNTL01-2
ADET
₺449,90 KDV Dahil
Bebeğinizi kucağınıza almaya sayılı günler kala bebek alışverişinin tatlı telaşı başlar. Yeni doğan setleri bebeklerin ilk günlerinde ihtiyaç duydukları rahatlığı veren giysilerden oluşur. Yeni doğan hastane çıkışı olarak da bilinen bu setler hastane çantanızın olmazsa olmazıdır. 

Yeni doğan hastane çıkış setleri hem kız hem erkek bebekler için birbirinden güzel farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Bebeğiniz için yeni doğan setleri arasından seçim yaparken bebeğinize anne karnındaki güvenli ve rahatlık hissini veren ürünleri seçmeye özen göstermelisiniz. Bu noktada kumaş kalitesi önemli hale geliyor. Yeni doğan bebeklerin cildi oldukça hassastır ve seçilen giysilerin mutlaka cilt dostu kumaştan üretilmiş olması gerekir. Bebeğinizde kaşıntı, alerji ya da fazla sıcaktan kaynaklı kızarıklıklara sebep olmaması için Miniropa’nın pamuklu yeni doğan setlerine göz atabilirsiniz. Bebeğiniz organik ve pamuklu kumaştan üretilen giysilerin içinde huzurlu olacaktır. Yeni doğan bebeklerin hastanede en temel ihtiyaçlarından olan bu setleri anne adaylarına hediye olarak da alabilirsiniz. Sevdiğiniz bir arkadaşınız ya da akrabanız için bebek hediyesi düşünüyorsanız yeni doğan setleri hem sevimli hem de ihtiyaç duyulan bir hediye olacaktır. 

Yeni Doğan Setleri Nelerden Oluşur?

Yeni doğan setleri farklı ürünlerden oluşan çeşitlilikle karşımıza çıkıyor. Ancak genellikle bu setlerde yelek, zıbın, alt, çıtçıtlı body, eldiven ve bere oluyor. Bazı setler daha geniş kapsamlı ürünlere sahip. O setlerde de battaniye, önlük, mendil gibi ürünler yer alıyor. Her ürün birbiriyle uyumlu bir takım halinde olduğu için bebeğinizin ilk fotoğraf karelerinde de oldukça güzel gözükecektir. 

Erkek Bebek Yeni Doğan Setleri

Erkek bebek yeni doğan setleri genellikle mavi, gri ve kahverengi tonlarda üretilen sevimli tasarımlara sahip bebek giyim ürünlerinden oluşur. Bunun yanı sıra erkek bebekler için sarı, yeşil, kırmızı gibi renkler de tercih edilebilir. Her zevke uygun farklı bebek yeni doğan setleri için erkek bebek yeni doğan setleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Kız Bebek Yeni Doğan Setleri

Kız bebek yeni doğan setleri genellikle pembe, kırmızı, beyaz, ekru gibi renklerin hakim olduğu modellerden oluşuyor. Bebeğiniz için en iyi seçimleri yaparken Miniropa yanınızda! Ürün kalitesi, cep yakmayan fiyat politikası ve hızlı teslimatı ile tüm bebeklerin ihtiyacına uygun çözümler sunuyor. Kız bebek yeni doğan setleri kategorimizi inceleyerek minik prensesiniz için en güzel setlere ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR