Kız Bebek Body

Kız bebek body modelleri minik prenseslerin rahat olması için özenle üretilmiştir. Yumuşak dokusu, kolaylıkla giydirilip çıkarılabilir olması anne ve babalara da rahatlık sağlıyor. Kısa kollu, uzun kollu, düz ya da baskılı bebek body modelleri arasından bebeğiniz için her aya uygun ürünü seçebilirsiniz. 

Bebekler doğdukları andan itibaren ilk zamanlarda ısı kontrollerini sağlamakta güçlük çekerler. Yağ dokuları ince olduğu için vücut ısı kontrolünü iyi sağlayamazlar. Bu sebeple tercih edilen giysiler vücut ısılarını korumalıdır. Yazın terletmeyen, kışın da vücutlarını sıcak tutacak kumaşta üretilen giysiler seçilmelidir. 

Bebek giyim ürünlerinin olmazsa olmazı body’ler anne ve babalar için kurtarıcı parça oluyor. Üstelik ilk aylarda bebeklerin giysileri çok sık kirlendiği için kolaylıkla değiştirilebilen bu çıtçıtlı body’ler hayatınızı kolaylaştıracak. Kış mevsiminde kışlık uzun kollu bodyler, yazın da terletmeyen kumaşa sahip kısa kollu veya askılı bodyler tercih edebilirsiniz.

Bebekler İçin Body Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebek giyiminde ürün seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kumaş kalitesidir. Hassas tene sahip bebekler için mutlaka tahriş etmeyecek kumaşta üretilen giysiler seçmelisiniz. Miniropa bebek body modelleri zararsız ham maddelerden üretilmiş %100 pamuklu kumaşa sahiptir. 

Bebek body seçerken dikkat etmeniz gereken diğer nokta da çıtçıtlardır. Bebeğinizin altını değiştirirken size kolaylık sağlaması için alttan çıtçıtlı bodyler seçmelisiniz. Ayrıca omuzdan çıtçıtlı body modelleri de bebeğinizin kıyafetini değiştirirken yüzünü rahatsız etmesine engel olur. Uygun fiyatlı çıtçıtlı bebek body modelleri için mutlaka kız bebek body ve erkek bebek body kategorilerimize göz atmalısınız.

Baskılı Bebek Body Modelleri Miniropa’da!

Bebeğiniz için satın alacağınız body için baskılı modelleri seçebilirsiniz. Dinozor, fil, tavşan gibi hayvan figürlü bebek body ‘lerinin yanı sıra isme özel ya da farklı yazılı bebek body ‘leri de mevcut. Sevimli şekil, desen ve renkte yüzlerce bebek badi modeli sizleri bekliyor! 

 

Bebeğinizin gardırobu için ihtiyacınız olan her ürünü uygun fiyatlarla size sunuyoruz. Farklı stillerde bodyler, tulumlar, elbiseler, takımlar, alt ve üstler, özel gün giysileri ve kostümleri hemen keşfedebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR