ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Emzirme örtüsü modelleri, emziren annelerin kalabalık ortamlarda çekindiği durumlarda tercih edebileceği örtülerdir. Emzirmek tamamen doğal bir durumdur ve çekinilecek bir şey değildir ancak bazı anneler rahat etmek için emzirme örtüsü tercih edebilirler. Miniropa olarak farklı desenlerde çeşitli emzirme örtüsünü annelerle buluşturuyoruz. 

Emzirme Örtüsü Modelleri Anne ve Bebeğe Mahremiyet Sağlar

 

Emzirme önlüğü olarak da bilinen emzirme örtüleri kalabalık ortamlarda mahremiyetinizi koruyarak rahat bir şekilde bebeğinizi emzirmenizi sağlar. Ayrıca emzirirken bebeğinizin dikkatini çekebilecek dış etkenleri yok etmiş olursunuz. Emzirme örtüsü sayesinde bebeğiniz sadece emmeye odaklanacaktır. 

 

Estetik ve Ergonomik Tasarımlı Emzirme Örtüleri

Bebek emzirme önlüğü kolay katlanır, az yer kaplar ve taşıması kolaydır. Estetik ve ergonomik tasarımlı emzirme önlüklerini bebeğiniz uyurken üstünü örtmek için kullanabileceğiniz gibi pusetteyken güneşten korumak için de kullanabilirsiniz. Emzirme örtüsü modelleri askılı bir yapıda olduğu için bebeğinizin örtüyü çekse de üzerini açmasına engel olur. Emzirme örtülerinin boyun askıları ayarlanabilir yapıdadır. Böylelikle çok rahat bir kullanım sağlar. 

 

Bebek Emzirme Setleri Nelerden Oluşur?

Emzirme örtüsünün yanı sıra bebeğinizi emzirirken bebek minderi ya da emzirme yastığına da ihtiyaç duyabilirsiniz. Bazı emzirme setlerinde emzirme yastığının yanı sıra ağız mendili de bulunuyor. Çok sayıda renk ve desen seçeneğiyle üretilen Miniropa emzirme önlükleri bebeğinizi hijyenik ve rahat bir şekilde beslemenize yardımcı olur. Restoranda, avmde, parkta ya da seyahat esnasında… Nerede olursanız olun emzirme örtüleri sayesinde rahatlığı yaşayın.

Farklı renk ve desende emzirme önlüğü modelleri Miniropa ile bir tık uzağınızda. Zevkinize ve ihtiyacınıza uygun farklı emzirme örtüsü modelleri arasından dilediğinizi seçebilir, güvenli ve uygun fiyatlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Miniropa’nın terletmeyen ve %100 pamuklu kumaştan üretilen ürünleri annelerin ilk tercihi! Emzirme örtüsü modelleri kategorisinden siz de ürünleri keşfetmeye başlayabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR